Вже стало доброю традицією на свято Різдва Господа Ісуса Христа у храмі Воздвиження Чесного Хреста відправляти дві Святі Літургії. Різдвяне Богослужіння розпочалось великим Повечір’ям о 23.00 годині, після якого рівно опівночі почалась Свята Різдвяна Служба Божа, яку відслужили всі священики парафії: о.Ярослав Царик – настоятель, о.Андрій Семенюк та о.Павло Юрчак – сотрудники. Повечір’я співав хор під орудою дяка Миколи Самуляка, а Святу Літургію – ім. о.Михайла Осадци, регентом якого є п.Ольга Ковальчук. Різдвяну промову виголосив о.Ярослав Царик. Друга Свята Літургія розпочалась о 9.00 годині зранку. Її відслужили також всі священики храму. Особливістю цієї Служби Божої було те, що по закінченні Святої Літургії було привітання для парафіян від дітей парафії: учасниці Марійської дружини Наталії Гайдук та парафіяльного гурту «Знамення» піснею «Щасливого Різдва».

Вам подобається новий дизайн парафільного сайту?

Про рух "Подружні зустрічі"
Аскольдова Могила - УГКЦ

Рух Християнських Сімей