У Велику Суботу 14 квітня 2012 року напередодні Великодня в храмі Чесного Хреста після обіду традиційно святили паски і багато інших смачних святкових страв.

Посвячення пасхальних дарів провели усі священики храму, зокрема настоятель о. Ярослав Царик, о. Андрій Семенюк, о. Павло Юрчак і о. Тарас Дзьоба, який проходить священичу богослужбову практику.

Вірні, прийшовши до храму, запалювали свічечки у кошиках з дарами, а священики читали молитви на освячення пасок, м'ясних та молочних страв. Окроплення пасхальних дарів нагадало вірним про прихід великого свята Христового Воскресіння.

Настоятель храму о. Ярослав Царик, звертався до вірних під час кожного освячення пасок із запрошенням прийти на Пасхальні Літургії, яких у храмі в цей Великий День є дві: опівночі та зранку.